Inspiro in beweging op de sportdag
Onze jaarlijkse sportdag is voor veel leerlingen een absoluut hoogtepunt. De leerlingen uit de eerste graad trekken er samen met hun klas op uit om allerlei sportieve activiteiten te ontdekken en hun persoonlijke grenzen te verleggen. Teambuilding, klimmen, een vlottentocht… Het zijn gevarieerde activiteiten die het groepsgevoel echt versterken.
Onze leerlingen uit de tweede en de derde graad mogen zelf kiezen welke sport ze graag willen ontdekken. Skiën, voetballen, tennis, golf, paintball, mountainbike, snorkelen, crossfit… Het zijn nog maar enkele opties die onze leerlingen voorgeschoteld kregen. Dit geeft hen de kans om nieuwe talenten en interesses te ontdekken en om hun persoonlijke grenzen te verleggen.
Ondanks het wisselvallige weer hadden onze leerlingen een topdag. Wij kijken nu al uit naar de sportdag van volgend jaar!





